Materialen en methodes in de klas

 
 

 

Lassa materialen:

 http://www.lassa.nl/nl/index.php

Wie is Lassa?
Lassa is een figuurtje dat met een konijn en een poes van alles meemaakt. De materialen zijn zeer geschikt voor peuters en kleuters. Lassa maakt allerlei dingen mee die ook in de belevingswereld van jonge kinderen voorkomt.

Op de website die hierboven vermeld staat, zijn allerlei materialen te bestellen als prentenboeken, een pop, een tas, het grote Lassa spel en nog veel meer leuke dingen. Ook staan er heel veel materialen op die rechtsreeks te downloaden zijn.

Aanraders zijn de CD roms. Deze zijn erg goed in de klas te gebruiken.
De volgende titels zijn er:

  • Lassa krijgt bezoek
  • Lassa heeft dorst
  • Lassa doet boodschappen
  • Lassa is jarig

Deze cd-rom is bedoeld voor mensen die beroepshalve met peuters en kleuters werken. Op deze cd-rom is een aantal producten van Lassa bijeen gebracht die met name gebruikt kunnen worden bij leesbevordering en voor- en vroegschoolse educatie.

Op de CD roms staan vertelplaten die uitgeprint kunnen worden op A3 formaat en daarna te gebruiken zijn voor een vertelkastje/kamishibai.

De bijpassende verhalen, handleiding vertelplaten en lessuggesties staan ook op de CD rom.

De verhalen van de bijpassende prentenboeken zijn als PowerPoint presentatie beschikbaar. Daardoor kunnen de kinderen de verhalen op de computer nog eens weer bekijken.

Daarbij is de pop natuurlijk een aanrader:
Heerlijk voor kinderen om mee te knuffelen, te spelen en als kussentje te gebruiken. De pop is goed wasbaar.

Verder zijn er werkbladen en doe-platen waarmee de kinderen direct aan de slag kunnen gaan.

De Lassa materialen zijn in de peuter- en kleutergroepen zeer goed bruikbaar. Dus een aanrader!

Studio Lassa
Hoge der A 22-r
9712 AD Groningen

studio@lassa.nl